Задать город с. Копачов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
фестиваль День Хрещення Русі у «Парку Київська Русь» в с. Копачове

День Хрещення Русі у «Парку Київська Русь»

с. Копачов, 29 июля 2017 г, 10:00
Парк Киевская Русь Парк Киевская Русь
Парк Киевская Русь
с. Копачов
+380445905555
Продажа закрыта
День Хрещення Русі у «Парку Київська Русь» Приїжджайте 29 та 30 липня 2017 року на грандіозне святкування Дня Хрещення Русі, яке буде проходити у Древньому Києві «Парку Київська Русь». Організатори підготували з цього приводу особливо яскраву програму, кінно-трюкові шоу, смачні страви та унікальні древні напої, середньовічні майстер-класи, відпочинок на пляжі Лісового озера, можливість ночівлі в унікальних кімнатах середньовічного антуражу і багато іншого чекає гостей Древнього Києва! Родзинкою свята стане урочисте відкриття реконструкції дерев'яного храму Х століття - Василівської церкви, яка була побудована Володимиром Великим після запровадження християнства. З 12:00 буде проходити освячення церкви, і кожен бажаючий зможе побачити дану знакову подія. А після відкриття програми пройде унікальне дійство - реконструкція відкриття храму, яка буде проходити за стародавніми канонами. На вас чекають:• Урочисте відкриття реконструкції дерев'яного храму Х століття - Василівської церкви• Унікальні ікони, освячені ченцями на Святій Горі Афон • Всеукраїнський конкурс «Віче в Київській Русі» • Театралізована постановка «Взяття Херсонеса і князь Володимир»• Стрільба вогняними ядрами з требушету• Майстер-класи• Театралізована програма• Вечірня програма • Смачні страви• Можливість ночівлі та багато іншого! Окрім того, протягом вихідних можна буде постріляти з лука, виготовити власноруч сувенір на одному з майстер-класів, відпочити на пляжі Лісового озера. Діятиме фото локація з переодяганням в середньовічні костюми, ярмарок майстрів. А також можна буде залишитися на ніч в унікальних апартаментах середньовічного антуражу. 29 липня: Парк відкривається о 10:00, освячення церкви розпочнеться о 12:00, початок програми о 14:00. Древній Київ в Князівстві «Київська Русь» розташований у с. Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі відповідно до розкладу на сайті з 10:00. 30 липня: Парк відкривається о 10:00, початок програми о 14:00. Древній Київ в Князівстві «Київська Русь» розташований у с. Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі відповідно до розкладу на сайті з 10:00.

Заказать и купить билеты на День Хрещення Русі у «Парку Київська Русь» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Фестиваль День Хрещення Русі у «Парку Київська Русь» в с. Копачове состоится 29 июля 2017 г, 10:00, Парк Киевская Русь.

День Хрещення Русі у «Парку Київська Русь»

Приїжджайте 29 та 30 липня 2017 року на грандіозне святкування Дня Хрещення Русі, яке буде проходити у Древньому Києві «Парку Київська Русь».

Організатори підготували з цього приводу особливо яскраву програму, кінно-трюкові шоу, смачні страви та унікальні древні напої, середньовічні майстер-класи, відпочинок на пляжі Лісового озера, можливість ночівлі в унікальних кімнатах середньовічного антуражу і багато іншого чекає гостей Древнього Києва!

Родзинкою свята стане урочисте відкриття реконструкції дерев'яного храму Х століття - Василівської церкви, яка була побудована Володимиром Великим після запровадження християнства. З 12:00 буде проходити освячення церкви, і кожен бажаючий зможе побачити дану знакову подія. А після відкриття програми пройде унікальне дійство - реконструкція відкриття храму, яка буде проходити за стародавніми канонами.

На вас чекають:
• Урочисте відкриття реконструкції дерев'яного храму Х століття - Василівської церкви
• Унікальні ікони, освячені ченцями на Святій Горі Афон
• Всеукраїнський конкурс «Віче в Київській Русі»
• Театралізована постановка «Взяття Херсонеса і князь Володимир»
• Стрільба вогняними ядрами з требушету
• Майстер-класи
• Театралізована програма
• Вечірня програма
• Смачні страви
• Можливість ночівлі
та багато іншого!

Окрім того, протягом вихідних можна буде постріляти з лука, виготовити власноруч сувенір на одному з майстер-класів, відпочити на пляжі Лісового озера. Діятиме фото локація з переодяганням в середньовічні костюми, ярмарок майстрів. А також можна буде залишитися на ніч в унікальних апартаментах середньовічного антуражу.

29 липня: Парк відкривається о 10:00, освячення церкви розпочнеться о 12:00, початок програми о 14:00.

Древній Київ в Князівстві «Київська Русь» розташований у с. Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі відповідно до розкладу на сайті з 10:00.

30 липня: Парк відкривається о 10:00, початок програми о 14:00.

Древній Київ в Князівстві «Київська Русь» розташований у с. Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі відповідно до розкладу на сайті з 10:00.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber